کاهش قیمت دکتر احمد حلت نمایش بزرگتر

کارآفرینی به شیوه احمد حلت

جدید

1 مورد

موجود

توجه: آخرین قلم موجود در انبار!

2,275 تومان

-35%

3,500 تومان

افزودن به علاقمندی ها

برگه اطلاعات

نویسندهرضا یادگاری، مهشید سنایی‌فرد
شماره شابک978-964-5936-39-4
انتشاراتجهان دانش
سال چاپ1391
نوبت چاپششم

اطلاعات بیشتر

کارآفرینی به شیوه دکتر احمد حلت، بنیانگذار تکنولوژی موفقیت در ایران و خاورمیانه، صاحب امتیاز و مدیرمسئول دوهفته‌نامه موفقیت

 

احتمالا نام دکتر احمد حلت را شنیده باشید، اگر نه به احتمال زیاد نشریه موفقیت را در دکه‌های کنار خیابان دیده اید. معمولا دکتر احمد حلت را با نشریه موفقیتش می شناسند ولی ایشان یک مربی موفقیت است و تلاش می کند با سخنرانی ها و بسته های آموزشیش راه و مسیر موفقیت را نشان دهد.

معرفی کسب وکار

دکتر احمد حلت صاحب‌ امتیاز و مدیرمسئول هفته ‌نامه موفقیت است و تا کنون بیش از 290 شماره از این مجله منتشر گردیده است و در طی این مدت توانسته به عنوان یکی از پر تیراژ ترین نشریات کشور به بیش از دو میلیون مخاطب دست یابد. این تعداد تیراژ در بین مجلاتی که در کشور ما بر روی کیوسک می روند یک رکورد به حساب می آید.

 

معرفی کارآفرین 

دکتر احمد حلت یکی از مربیان و سخنرانان شناخته شده موفقیت در کشور ماست. ایشان اولین ایرانی آموزش‌دهنده راهکار موفقیت بوده اند و تاکنون نزدیک به یک میلیون نفر توسط ایشان تحت آموزش های مستقیم موفقیت در کشور قرار گرفته اند. دامنه فعالیت های ایشان محدود به ایران نمی شود و در چندین کشور دنیا نیز سمینارها و سخنرانی های متعددی داشته است. همچنین ایشان چندین کتاب در زمینه موفقیت منتشر کرده اند که از این کتاب ها نیز استقبال زیادی شده است.

 

 

 

فهرست مطالب کتاب کارآفرینی به شیوه دکتر احمد حلت:

دکتر احمد حلت

نقد و نظرات

 • محتوا
 • هنوز نظری ارسال نشده است.

  نوشتن نقد و نظر

  کارآفرینی به شیوه احمد حلت

  کارآفرینی به شیوه احمد حلت

  نوشتن نقد و نظر

  محصولات مرتبط