کاهش قیمت سعید سعادت نمایش بزرگتر

کارآفرینی به شیوه دکتر سعید سعادت

جدید

بنیان گذار مجتمع فنی تهران

جزئیات بیشتر

1 مورد

توجه: آخرین قلم موجود در انبار!

2,275 تومان

-35%

3,500 تومان

افزودن به علاقمندی ها

برگه اطلاعات

نویسندهرضا یادگاری، مهشید سنایی فرد
شماره شابک978-964-5936-27-1
انتشاراتجهان دانش
سال چاپ90
نوبت چاپاول

اطلاعات بیشتر

کارآفرینی به شیوه دکتر سعید سعادت، بنیانگذار مجتمع فنی تهران، روزنامه فناوران اطلاعات، مجله وب، انتشارات دیباگران تهران

مجتمع فنی تهران از معدود کسب وکارهای آموزشی موفق در ایران است. دکتر سعید سعادت با راه اندازی مجتمع فنی تهران این باور را که «نمی توان از آموزش پول درآورد» در جامعه ما از بین برد. مجتمع فنی تهران در حال حاضر علاوه بر تهران در اکثر شهرهای بزرگ کشور نمایندگی دارد و در حوزه های مختلف آموزش چه به صورت حضوری و چه به صورت مجازی ورود پیدا کرده است. اگر می خواهید یک کسب وکار آموزشی راه اندازی کنید حتما با دیدگاه های دکتر سعادت آشنا شوید.

 

  معرفی کسب وکار

مجتمع فنی تهران در سال 1358 و به مدیریت دکتر سعید سعادت تاسیس  شد و در سال های اول با توجه به شناسایی و نیاز جامعه فعالیت خود را بیشتر در حوزه برق و الکترونیکی آغاز کرد و رفته رفته فعاليت خود را در زمينه آموزش کامپيوتر و فناوری اطلاعات و نيز انتشار کتابهای آموزشی در اين زمينه ادامه داد. این مجتمع اکنون یکی از بزرگ‏ترین و برترین مجموعه‏ های مهارت‏ آموزی در ایران است و در حال حاضر با 60 نمایندگی در سرتاسر کشور و با برگزاری بیش از 1000 دوره يکی از پرمخاطب ترين مراکز آموزش و نشر کشور محسوب می شود.
 

 

معرفی کارآفرین

سعيد سعادت متولد 1332 در شهرستان قم است. وي تحصيلات خود را در رشته متالورژي دانشگاه صنعتي شريف در سال 1355 گذراند. عشق به تدريس و آموزش، او را بيش از پيش به امر آموزش علاقه مند کرد تا جایی که با یکی از دوستان دوران دانشگاهش، که در رشته برق و الکترونيک درس مي خواند، اولین دفتر کار خود را در اتاقك کوچکی در خیابان «وزرا»تاسیس کردند. آن‌ها بخش عمده اي از سرمايه اوليه مورد نیازشان را با پول هايي که از تدريس به دانشجویان دست مي آوردند فراهم میکردند.
با خلاقیت و پشتکار تیم دکتر سعادت، امروز مجتمع فنی تهران به جایی رسید که در کشورهای بنامی چون کانادا، آمریکا و استرالیا شناخته شده است و در سرتاسر ایران شعبه دارد. مهم ترين فعاليت هاي آموزشي ایشان، چاپ بيش از 600 عنوان کتاب در 30 شاخه مديريت ، برنامه ريزي ارتباطات ، آموزش هاي مرتبط با فناوري اطلاعات و ارتباطات در زير مجموعه هاي سخت افزار و نرم افزار ، شبکه ، گرافيک رايانه اي ICT و کودک و نوجوان و  ICDL بوده است.

 

 

 

فهرست مطالب کتاب کارآفرینی به شیوه سعید سعادت:

سعید سعادت

 

نقد و نظرات

 • محتوا
 • هنوز نظری ارسال نشده است.

  نوشتن نقد و نظر

  کارآفرینی به شیوه دکتر سعید سعادت

  کارآفرینی به شیوه دکتر سعید سعادت

  بنیان گذار مجتمع فنی تهران

  نوشتن نقد و نظر

  محصولات مرتبط