کاهش قیمت بهروز فروتن نمایش بزرگتر

کارآفرینی به شیوه بهروز فروتن

جدید

3 مورد

توجه: آخرین قلم موجود در انبار!

2,275 تومان

-35%

3,500 تومان

افزودن به علاقمندی ها

برگه اطلاعات

نویسندهرضای یادگاری، مهشید سنایی‌فرد
شماره شابک978-964-5936-37-0
انتشاراتجهان دانش
سال چاپ1391
نوبت چاپششم

اطلاعات بیشتر

کارآفرینی به شیوه بهروز فروتن، بنیانگذار گروه صنایع غذایی بهروز

حتما شما هم سس‌های بهروز را مصرف کرده‌اید. این برند حالا مشهور اما روزگاری می‌توان گفت از صفر شروع شد. بهروز فروتن کارش را از درون خانه شروع کرد. مواد غذایی درست می‌کرد و به فروشگاه‌ها می‌داد. اما حالا دیگر صنایع غذایی بهروز نزدیک به 1500 نفر پرسنل دارد و شش نقطه از کشور تحت لیسانسش کار می‌کنند.

معرفی کسب وکار

صنایع غذایی بهروز یکی از برندهای شناخته‌شده صنعت غذا در ایران است. در حال حاضر نزدیک به 70 نوع محصول غذایی تولید می‌کند از سس و کنسرو گرفته تا ترشی و شور و آب لیمو. همچنین صنایع غذایی بهروز در حال حاضر در حدود 40 هزار واحد پخش و توزیع در سراسر کشور دارد. همچنین اولین برند ایرانیست که در بازار آمریکا محصول غذایی عرضه کرده است.

 

معرفی کارآفرین

بهروز فروتن در سال 1324 در تهران متولد شد و در امیریه‌ی تهران بزرگ شد. اولین شغل رسمی وی معلمی بود ولی نتوانست شرایط مالی خوبی را برای خود و خانواده‌اش فراهم کند. به همین دلیل وارد صنعت غذا شد. به پیشنهاد همسرش پخت شله‌زرد، ‌انواع ترشی‌جات و مرباها را در آشپزخانه منزل شخصی‌اش با نام محصولات بهروز شروع کرد. محصولات را تولید می‌کرد و با ژیانش به فروشگاه‌ها می‌برد.
بهروز فروتن کارش را با 11 نفر شروع کرد الان بیش از 1500 پرسنل دارد با 12 متر شروع کرد الان واحد شماره یک بهروز بیش از 60 هزار متر است. سالاد الویه تولید می‌کرد امروز بیش از 70 نوع محصول غذایی تولید می‌کند با یک ژیان محصولات را توزیع می‌کرد امروز بیش از 40 هزار واحد پخش و توزیع در سراسر کشور دارد و شش واحد در کشور تحت لیسانس بهروز تولید می‌کنند.
او همچنین بیش از 200 لوح و تندیس و لوح خارجی دارد،‌ قهرمان قهرمانان صنعت غذا و نخستین سفیر یونیسف در ایران هست.

 

فهرست مطالب کتاب کارآفرینی به شیوه بهروز فروتن:

بهروز فروتن

نقد و نظرات

 • محتوا
 • هنوز نظری ارسال نشده است.

  نوشتن نقد و نظر

  کارآفرینی به شیوه بهروز فروتن

  کارآفرینی به شیوه بهروز فروتن

  نوشتن نقد و نظر

  محصولات مرتبط